رکوردشکنی سوپر ماریو ران در تاریخ بازی های IOS

super-mario-run

نیتندو باز شگفتی آفرید ، ماریو از جمله شخصیت هایی است که خیلی ها با آن خاطره دارند . این شخصیت دوست داشتنی که طرفداران زیادی دارند اینبار رکوردی عجیب در بازی های موبایلی به نام خود ثبت کرد.

سوپرماریو این هفته در صدر چارت دانلود در تاریخ بازی های گوشیهای هوشمند  قرار گرفت. سوپرماریو اولین بازی در اسمارت فونها بود که توانست 40 میلیون دانلود را در 4 روز اول خودش رکورد بزند که این بالاترین سرعت فروش بازی های IOS در تاریخ App Store است.

البته هنوز مواردی در این پادشاهی سرزمین قارچ کامل نیستند. برخلاف سیل عظیم دانلودها، در میان نقدهایی که در رابطه با این بازی نوشته شده است، کاملا مشهود است که کاربران از اینکه باید ماریو را در مراحل مشابهی هدایت کنند تا بتواند سکه های زیادی جمع آوری کند و تا حد امکان قدرت بگیرد تا مسیر را به انتها برساند، رضایت چندانی ندارند و این مورد از نقاط ضعف سوپرماریو به شمار میرود.

تحلیلگر اپل، سنسر تاور، اذعان داشته که این بازی در چهار روز اولش 21 میلیون دلار فروش داشته است اما تنها 8 درصد از افرادی که اقدام به دانلود بازی کرده اند، کل بازی را خریداری نموده اند. این امر بدین دلیل است که پس از اتمام 3 مرحله ی رایگان اول، کاربر باید (برای هر مرحله) 10 دلار بپردازد تا بقیه ی بازی برایش باز شود. یکی از کاربران در این رابطه می گوید: ” پرداخت هزینه ربطی به کیفیت بازی ندارد. چراکه بازیهای رایگانی هستند که محتوای جالبتر و آپشنهای متعددتری دارند.”

در حال حاضر، سوپرماریو تنها بر روی سیستم های IOS قابل دسترسی است ولی در سال 2017 بر روی نسخه های اندروید نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

منبع:

https://www.cnet.com/news/super-mario-run-is-the-fastest-se

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید