دکمه‌ها و ستاره‌ها

در نوروز امسال تبریک بگویید و ستاره بچینید

نوروز هر سال هدیه‌ها و کادوهای تبلیغاتی زیادی بین شرکت‌ها، کارکنان، فامیل و دوست و آشنا دست به دست می‌شود که بخش بزرگی از این هدیه‌ها، هدیه‌ها و عیدی‌های تبلیغاتی هستند. هدیه‌هایی که گذشته از جنبه‌ی تبلیغاتی‌شان، کیفیت و کاربرد آن‌چنانی هم ندارند و در بهترین حالت بازیافت می‌شوند. نمونه‌ی چنین هدیه‌هایی، سررسیدهای تبلیغاتی است که بسیاری از شرکت‌ها و اداره‌ها هر سال به صورت سنّتی تولید و پخش می‌کنند. امسال، در کنار کمپین‌های «هدیه دادن کتاب به جای سررسید»، اقدام‌های بسیار مفید و دوست‌داشتنی دیگری را هم شاهدیم. یکی از این حرکت‌های دوست‌داشتنی، طرح «دکمه‌های سحرآمیز – ستاره‌های مهرآمیز» شرکت مادیران است. طرحی که در آن می‌توانید به دوستان و آشنایان‌تان کارت تبریک بفرستید و با این کار، به موسسه‌های خیریه هم کمک کنید. همراه آونگ باشید تا با این طرح بیشتر آشنا شویم.

طرح «دکمه‌های سحرآمیز – ستاره‌های مهرآمیز» چند هدف انسان‌دوستانه را با هم دنبال می‌کند: با شرکت در این طرح می‌توانید به طبیعت کمک کنید، از موسسه‌های خیریه حمایت نمایید و هم با ایجاد شبکه‌ای از حامیان طرح، در بالا بردن حس مسوولیت اجتماعی سهیم شوید. توضیح ساده‌ی این طرح به این شکل است که با خریدن و فرستادن بسته‌های تبریک «دکمه‌های سحرآمیز – ستاره‌های مهرآمیز»، از هزینه‌های گزاف تولید هدایای تبلیغاتیِ بدون کاربرد (مانند سررسیدها) می‌کاهید و پولی که بابت خرید بسته‌ی تبریک می‌دهید، در اختیار موسسه‌های خیریه قرار می‌گیرد. برای این کار کافی است به سایت اینترنتی طرح دکمه‌ها و ستاره‌ها بروید و به هر تعداد که مایلید کارت تبریک بخرید و برای دوستان‌تان بفرستید. بنیاد امور بیماری های خاص، موسسه خیریه نیک آفرینان غدیر، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و خدمات بهزیسیتی وردآورد و موسسه حیات وحش میراث پارسیان از جمله موسسه‌هایی هستند که در این طرح شرکت کرده‌اند و از تبریک‌های نوروز شما منتفع می‌شوند.

دکمه ها و ستاره ها

بسته‌های هدیه‌ی طرح دکمه‌ها و ستاره‌ها

فرقی هم نمی‌کند بخواهید این کارت تبریک‌ها را به صورت فردی یا سازمانی سفارش بدهید، در این طرح برای هر دوی این حالت‌ها امکان خرید و حمایت در نظر گرفته شده است. همچنین، علاوه بر بسته‌ی مجازی، امکان ارسال بسته‌ی تبریک واقعی هم وجود دارد. در این بسته‌های تبریک سال نو، علاوه بر کارت تبریکی با تصویر آثار هنرمندان معاصر ایرانی، پیکسل یا دکمه‌ی مخصوصی هم وجود دارد که دریافت‌کننده می‌تواند به نشانه‌ی شرکت در این طرح، آن را روی لباس یا کوله‌اش نصب کند.

شرکت آونگ نیز در کنار چندین شرکت و موسسه‌ی معتبر دیگر، و در راستای مسوولیت‌های اجتماعی خود، از این طرح حمایت می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این طرح، می‌توانید به صفحه‌ی اینترنتی «دکمه‌ها و ستاره‌ها» مراجعه کنید. صفحه‌ی اینستاگرام و کانال تلگرام این طرح نیز اطلاعات به‌دردبخوری در اختیارتان می‌گذارد.

روش شرکت در این طرح در اینفوگرافی زیر هم توضیح داده شده است:

photo504980995031803945

3 پاسخ
  1. Interstellar
    Interstellar گفته:

    هرساله از این کمپین ها تو کشورای دیگه برگزار میشد و چه خوب شد که تو سال ۹۴ چندتا از این کمپین های خوب هم تو ایران داشتیم. اما سوال من اینه که جناب آونگ خان شما که از این طرحا حمایت میکنی چرا مسابقه کاراگاه خبره خودتو جمع کردی؟
    بخدا اگه ادامه میدادی میتونستی دل عده ی زیادی رو شاد میکردی. اونم یه کمپین خیرخواهانه بود به خدا!
    البته کامنت هارو جدیدا تاییدم نمیکنی. همین که من با آونگ آشنا شدم همه چی قطع شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید